Mewa ze złamaną nogą

Chore/ranne zwierzę

Zgłoszono 5 sierpnia 2022, 7:11
W realizacji
Przy przystankach autobusowych na kolejowej w parku leży ranna mewa. Ma złamaną nogę i kuleje. Prawdopodobnie ma też jakiś problem ze skrzydłem.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...