Brak Latarni Ulicznych

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 16 września 2022, 19:18
Do weryfikacji
Na ulicy Michałowskiego na wysokości budynku z numerem 30 zdemontowano latarnię uliczną podczas remontu gazociągu. Remont gazociągu odbył się wiosną do tej pory po latarni pozostały tylko kable wystające z ziemi. Proszę o interwencję celem uzupełnienia brakującej latarni.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...