Schody i podjazd na plażę

Zanieczyszczenia na plaży

Zgłoszono 17 października 2022, 17:25
W realizacji
Po tak pięknie wykonanej promenadzie, aż żal, że przy zajściu na plażę przy Arce jest coś takiego. I brzydkie i niebezpieczne

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...