Przekrzywiony znak drogowy - UL. ŻURAWIA.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 25 października 2022, 7:54
W realizacji

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...