Kossaka c.d.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 27 października 2022, 10:48
Do weryfikacji
Kiedy w koncu będzie można przejść chodnikiem przy ul. Kossaka na skrzyżowaniu z Skoczylasa swobodnie, tak żeby spokojnie mogły minąć się dwie osoby. Z jednej strony na chodnik wychodzi ziemia, liście i nisko rosnące iglaki a z drugiej strony żywopłot. Od lat jest w tym samym miejscu problem z zielenią. Pomimo wielu zgłoszeń, nic się nie zmienia.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...