Kort tenisowy na Ogrodach

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 10 listopada 2022, 19:54
Ukończone

Przed

Po

Uszkodzone słupki i siatka od długiego czasu. Kort jest brudny. Światło na korcie pomimo wymiany na led jest za słabe. Nie można wykorzystać potencjału tego miejsca w takich warunkach

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...