Brak odnieżania chodnika - ul. Solna.

Odśnieżanie

Zgłoszono 23 listopada 2022, 8:10
Ukończone
Jak co roku chodnik na ulicy Solnej po stronie stadionu nie jest odśnieżany, ani sypany piaskiem lub solą. Odśnieżana jest tylko ścieżka rowerowa.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...