Parking non stop pełen śmieci

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 26 listopada 2022, 10:5
Ukończone

Przed

Po

Czy Straż Miejska w końcu zdyscyplinuje właściciela parkingu dla autobusów o to by teren był cyklicznie sprzątany !? Pomiędzy peronem 1szym a parkingiem dla autobusów teren jest stale zaśmiecony.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...