Dzikie wysypisko

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 28 listopada 2022, 11:10
Ukończone
Notorycznie wywalane śmieci i meble za wiatą Dworcowa 21 .Proszę coś z tym zrobić.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...