Proszę o uporządkowanie tego miejsca

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 30 listopada 2022, 14:57
Ukończone
opona przy drodze DW 11 już leży dobre pół roku, nie ma kto jej zabrać. Jest ona przeniesiona przez dzieci z Wiśniowego Sadu

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...