NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE - UL. SŁOWIŃCOW

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 29 grudnia 2022, 14:31
Do weryfikacji
NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE - UL. SŁOWIŃCOW

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...