Nie działające oświetlenie przy ul. Rafińskiego

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 10 stycznia 2023, 16:43
Ukończone
Nie działające oświetlenie przy Jantar Hotel Spa Kołobrzeg przy ul. Rafińskiego 10-14

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...