Pojazdy utrudniające odbiór odpadów z nieruchomości

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 11 stycznia 2023, 18:49
Ukończone
Proszę o ponowne rozważenie umiejscowienia w tym miejscu znaku zatrzymywania między parkingami strefami płatnego parkiwania. Pojazdy stojące na ulicy uniemożliwiają wjazd na teren nieruchomości śmieciarkom w celu odbioru śmieci. Poza tym omijają kierujący w ten sposób strefę płatnego parkowania.

Historia zgłoszenia

Ukończone Informuję, że w przedmiotowej lokalizacji jeżeli występują utrudnienia lub zagrożenie ruchu drogowego osoba będąca świadkiem zaistniałej sytuacji wspomniany proceder może zgłaszać fakt do służb mundurowych, którzy na podstawie przyjętych zgłoszeń będą interweniować zgodnie z

Art. 46. [Miejsce i warunki zatrzymania lub postoju pojazdu]

Zatrzymanie i postój pojazdu są dozwolone tylko w miejscu i w warunkach, w których jest on z dostatecznej odległości widoczny dla innych kierujących i nie powoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego lub jego utrudnienia.
W związku z powyższym zarządca drogi nie planuje zmian zatwierdzonej organizacji ruchu na ul. Kościuszki w Kołobrzegu.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...