Brak Latarni Ulicznej

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 12 stycznia 2023, 18:58
Do weryfikacji
Na ul. Michałowskiego wymieniano rurę gazową i w czasie wymiany zdemontowano latarnię która do tej pory nie została założona. Latarnia uliczna znajdowała się na przeciwko bramy wjazdowej na posesję Michałowskiego 30. W pobliżu znajduje się przejście dla pieszych które jest całkowicie zaciemnione o tej porze roku oraz skrzyżowanie. Ze względu na zagrożenia jakie niesie opisana awaria proszę o jak najszybsze usunięcie usterki

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...