Martwy kot ( od kilku miesięcy ) na trawie przy brzegu Parsęty.

Martwe zwierzę

Zgłoszono 20 stycznia 2023, 22:3
Ukończone
Nieprawda, że problem został "ukończony". Sprawdziłem dziś wieczorem (20go stycznia) i martwy kot jak leżał, tak leży i wrasta w trawę. Weryfikujcie, co piszecie i sprawdzajcie pracowników.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...