Niedziałająca lampa nad przejściem dla pieszych - ul. Śliwińskiego.

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 23 stycznia 2023, 6:40
Do weryfikacji

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...