Przechylony słupek oświetleniowy - ul. Rzeczna.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 25 stycznia 2023, 6:14
Ukończone

Przed

Po

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 dni temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...