krzewy

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 30 kwietnia 2023, 9:29
Ukończone
powyrywane w kilkunastu miejscach krzewy ozdobne po lewej stronie alejki w kierunku plaży /może dziki?/

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie uszkodzenia krzewów na Policję. Sprawa w toku. 7 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...