Chodnik porośnięty trawą ul.Okopowa

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 1 czerwca 2023, 22:3
Ukończone
Jak na zdjęciu, ulica Okopowa chodnik porośnìety trawą

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 9 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...