Dziury w asfalcie.

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 7 czerwca 2023, 19:57
Ukończone

Przed

Po

Na ulicy Grochowskiej przed klatką 5F na jezdni w asfalcie są głębokie dziury.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...