chodnik na moście ul. Młyńska

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 29 stycznia 2018, 11:4
Poza uprawnieniami
chodnik na moście jest poniżej lub na równi z jezdnią oraz źle wyprofilowany i zawsze po deszczu na całej szerokości chodnika jest woda, piesi omijają kałużę idąc jezdnią

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Ulica Młyńska jest drogą kategorii wojewódzkiej. Zarządcą tej ulicy jest Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...