Dziury w jezdni - ulica Kujawska.

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 19 czerwca 2023, 10:56
Ukończone

Przed

Po

Ponawiam prośbę o załatanie dziur na ulicy Kujawskiej. Poprzednie zgłoszenie z 3 kwietnia 2023 roku: http://usterka.kolobrzeg.eu/zgloszenie/2469

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...