plaga szczurów

Inne

Zgłoszono 29 stycznia 2018, 11:53
Poza uprawnieniami
Proszę o rozłożenie trutki na szczury ,które się rozmnożyły przy śmietnikach na Dworcowej 21/27

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. 5 lat temu
Odmowa Zadanie jest obowiązkiem zarządcy nieruchomości.Zespół Usterka Kołobrzeg. 5 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Zespół Usterka Kołobrzeg 5 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...