Zniszczone drzewa przez bobry

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 31 stycznia 2018, 19:32
Poza uprawnieniami
Nad kanałem drzewnym przy moście na ulicy Solnej są zniszczone przez bobry drzewa, wiele z nich nadaje się jedynie do wycięcia ale też są takie które można jeszcze uratować. Jeśli tego się nie zrobi to za jakiś czas pozbędziemy się drzewostanu nad kanałem i rzeką Parsętą. Myślę że wystarczyłoby założyć na odpowiedniej wysokości jakąś metalową siatkę o odpowiedniej grubości która zabezpieczyła by drzewa przed bobrami. Warto pomyśleć nim będzie za późno.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Sprawę przekazano według kompetencji do Wód Polskich. 5 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...