Zaniedbany rów melioracyjny wzdłuż ul. Herbowej

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 1 lutego 2018, 8:26
Poza uprawnieniami
Zwracam się z prośbą o oczyszczenie oraz udrożnienie rowu melioracyjnego wzdłuż ul. Herbowej (osiedle Potop). Rów na całej swojej długości jest zarośnięty wysoką trawą, przepusty pod wjazdami na posesje są niedrożne z uwagi na naniesiony piasek, gruz oraz śmieci, skarpy rowu są zapadnięte i nieregularne. Większy opad deszczu powoduje przelewanie się wody opadowej na drogę oraz zalewane są sąsiadujące z rowem nieruchomości przy ul. Herbowej. Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Przedmiotowy rów odwadnia drogę gminną. Zgłoszenie zostało przekazane zgodnie z kompetencjami do Urzędu Gminy Kołobrzeg.
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...