Uszkodzone przeszkody dla psów

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 3 sierpnia 2023, 14:12
Ukończone
Na wybiegu dla psów, są uszkodzone dwie przeszkody dla psów.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...