Przechylony znak drogowy określający "KOPERTĘ".

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 12 lutego 2018, 10:51
Poza uprawnieniami
Uderzony przez wjeżdżające samochody z meblami. Są ślady otarcia.Dzisiaj około 9.00 wjeżdżała taksówka a że otarła się o pojazd stojący na kopercie szybko uciekła pod bank.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.
Ulica Unii Lubelskiej jest w zarządzie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...