Wyciek wody

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 21 sierpnia 2023, 20:9
Ukończone
Wyciek wody z zaworu wykorzystywany prawdopodobnie do podlewania kwiatków, dużego koszyczka w parku.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Przyczyną był źle dokręcony zawór do poboru wody na cele podlewania zieleni. 11 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
11 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...