Leżąca gałąź

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 4 września 2023, 16:21
Ukończone
Wzdłuż ulicy Krakusa i Wandy przy przedszkolu leży gałąź. Kilka metrów dalej stoją na terenie zielonym jakieś słupki, nie za ładne.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 8 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...