Przystanek przy Grochowskiej

Zniszczony lub brak rozkładu jazdy

Zgłoszono 9 września 2023, 12:29
W realizacji
Wyświetlacz systemu komunikacji często pokazuje znaki jak na zdjęciu. Po pewnym czasie (kilka minut) nadchodzi refleksja i działa poprawnie. Nieprawidłowe wyświetlanie ma miejsce kilka razy na godzinę.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...