przewrócone pocięte drzewo

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 12 września 2023, 18:51
Ukończone
Od czasu ostatniej wichury na trawniku przy ul.Koszalińskiej/Grochowskiej leży spory kawałek odciętego uschniętego drzewa. Drzewo się złamały, pocięto je i ... leży.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...