Uszkodzona studzienka

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 15 września 2023, 21:2
Ukończone
Uszkodzona studzienka na przejściu dla pieszych. Jedno żebro wglebione tak że noga dziecka moze sie zmiescic.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...