Zepsuta ławka na przystanku Wschodnia przy Koszalińskiej nr 02

Zniszczony przystanek

Zgłoszono 3 października 2023, 11:53
Ukończone

Przed

Po

Na przystanku jeden z zawiasów podtrzymujących ławkę jest urwany i podtrzymywany przez kostkę polbruku

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...