wcześnie zgaszone lampy

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 4 października 2023, 6:39
Ukończone
Oświetlenie przy ul. Krzemienieckiej, Skwer Balladyny gaśnie zbyt wcześnie, jest jeszcze bardzo ciemno jak się wyłącza.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...