NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE - CIĄG PIESZY POMIĘDZY UL. KUPIECKĄ A MYŚLIWSKĄ

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 12 października 2023, 9:59
Ukończone
NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE - CIĄG PIESZY POMIĘDZY UL. KUPIECKĄ A MYŚLIWSKĄ. WSKAZANA LAMPA NA ZDJĘCIU ZAŚWIECA SIĘ A NASTĘPNIE GAŚNIE. Czy Miasto Kołobrzeg mogłoby zwrócić się do firmy energetycznej przy okazji do zakładu energetycznego o zastąpienie w tym miejscu na 3 istniejących lampach oświetlenia sodowego na tańsze ledowe ? Pozdrawiam

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 9 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...