nie świecą lampy

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 17 października 2023, 11:41
Ukończone
Na prośbę mieszkańców W.M. Korzeniowskiego 2 informujemy, iż od kilku tygodni nie działają 3 lampy. Jest ciemno.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 9 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...