zwalone drzewa na leśnej drodze

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 6 listopada 2023, 10:20
W realizacji
zwalone drzewo na dawnym torowisku, nie ma możliwości jego obejścia

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...