Nie działa oświetlenie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 7 listopada 2023, 21:20
Ukończone
Nie działa oświetlenie przy placu zabaw na ul. Nowogrodzkiej w Podczelu. Jest to bardzo uciążliwe, zwłaszcza teraz, kiedy szybko upada zmrok.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...