Ogłoszenia na drzewach

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 10 listopada 2023, 13:40
Ukończone
Na drzewach przed szpitalem umieszczone zostały ogłoszenia w postaci kartek przyczepionych na pineski, co jest niezgodne z przepiami.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Sprawca został ukarany mandatem karnym oraz usunął w/w ogłoszenia z drzewa. 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...