Podniesiona studzienka

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 14 marca 2018, 15:3
Poza uprawnieniami
Dzien dobry. Na rogu Armii Krajowej i Łopuskiego na przecuw Orange na skrzyżowaniu,, studzienka tak mocno wystaje ponad jezdnię, że za każdym razem prawie podrzuca samochód. Proszę o naprawę tego uszkodzenia

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.
Jest to pokrywa nastudzienna na kanalizacji sanitarnej będącej własnością Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kołobrzegu, której to zostało przekazana w/w sprawa celem ustawienia włazu na właściwej rzednej
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...