Mała śmieciarka niszczy ścieżkę rowerową przy ul. Europejskiej

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 8 kwietnia 2018, 12:9
Odmowa
Regularnie kilka razy w tygodniu mała śmieciarka wykonuje przejazd po ścieżce rowerowej przy ul. Europejskiej. Ścieżka po kilku latach od wybudowania posiada głębokie koleiny. Została po prostu rozjeżdżona. Ciekaw jestem: 1. Kto zezwolił na te przejazdy? 2. Kto zapłaci za przywrócenie tej ścieżki do stanu jaki był po wybudowaniu?

Historia zgłoszenia

Odmowa Informuję, że pojazdy MZZDiOŚ wykonują usługę polegającą na utrzymaniu czystości, a na przedmiotowym odcinku drogi opróżniane są pojemniki na śmieci.Informuję również, że w/w ścieżka rowerowa jest ułożona po podbudowie wzmocnionej, tak aby pojazdy MZZDiOŚ nie przekraczające masy całkowitej 3,5 tony przy zachowaniu ostrożności mogła realizować usługę polegającą na utrzymaniu czystości. Dziękujemy za zgłoszenie. Zespół Usterka Kołobrzeg. 4 lat temu
Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Informuję, że pojazdy MZZDiOŚ wykonują usługę polegającą na utrzymaniu czystości, a na przedmiotowym odcinku drogi opróżniane są pojemniki na śmieci. Informuję również, że w/w ścieżka rowerowa jest ułożona po podbudowie wzmocnionej, tak aby pojazdy MZZDiOŚ nie przekraczające masy całkowitej 3,5 tony przy zachowaniu ostrożności mogła realizować usługę polegającą na utrzymaniu czystości. Dziękujemy za zgłoszenie . Zespół Usterka Kołobrzeg. 4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...