Lustro wspomagające wyjazd

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 25 marca 2024, 7:25
Ukończone
Od 17 marca cofający autobus uszkodził lustro

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...