Śmieci - boczne wejście na targ

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 26 marca 2024, 11:39
W realizacji
Problem wyrzucania śmieci poza punktami odbioru odpadów. To bardzo przykra i częsta praktyka. W starostwie nie bardzo przejęli się uwagami. Dziękuję Monika

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...