Porzucony samochód

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 28 marca 2024, 19:52
W realizacji
Na parkingu koło bazy KM stoi od dłuższego czasu pojazd marki BMW

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...