Bałagan w podwórku ulic Wojska Polskiego, Dworcowa, Zwycięzców, Źródlana

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 16 kwietnia 2018, 14:21
Ukończone

Przed

Po

Śmieci zalegające na terenie miejskim. Chociaż jest to podwórko, to administratorzy okolicznych budynków informują, że to miejsce akurat należy do miasta. Jest to centrum miasta, więc nie wypada, by wyglądało jak wysypisko śmieci.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...