Niedziałające lampy

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 17 kwietnia 2018, 10:21
Ukończone
Już od kilku dni na całej ulicy Mieszka I nie działają lampy. Ciemno jak w średniowieczu, aż strach po zmroku tamtędy przejść. Oczywiście lokalni "degustatorzy" zauważyli fakt ciemności i co wieczór na placu zabaw są konkretne libacje.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Brak oświetlenia jest skutkiem działania osób, które celowo wyłączają oświetlenie i okradają szafki. Sprawa została
zgłoszona Straży Miejskiej.
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...