ZNISZCZONE INFORMACJE DLA PASAŻERÓW NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM- PRZESMYK

Zniszczony lub brak rozkładu jazdy

Zgłoszono 19 lipca 2018, 21:21
Ukończone
Zwracam się z uprzejmą prośbą o dokonanie wymiany ważnych dla pasażerów komunikacji miejskiej informacji takich jak cennik, uprawnienia do ulg czy też zaktualizowany plan linii komunikacji miejskiej, gdyż ktoś w bezmyślny sposób dokonał aktu wandalizmu i dziś te informacje są nieczytelne. Pozdrawiam

Historia zgłoszenia

Ukończone Witam,
Gmina Miasto Kołobrzeg jest na etapie wymiany wiat przystankowych w mieście. Również wskazana wiata będzie w krótkim czasie wymieniona. Jak tylko się to stanie, na wiacie umieszczone zostaną wszelkie, niezbędne informacje.
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...