przepełniony kosz

Kosze pełne odpadów

Zgłoszono 25 lipca 2018, 21:7
Ukończone
któryś raz z kolei ten śmietnik tak wygląda

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...