problem ze wszystkimi tablicami świetlnymi

Zniszczony lub brak rozkładu jazdy

Zgłoszono 10 sierpnia 2018, 14:18
Ukończone
witam. proszę o naprawę tablic świetlnych na przystankach komunikacji. przed sezonem był numer autobusu w jakim kierunku jedzie i za ile bedzie na przystanku. teraz lecą linie skąd autobus jedzie . pozdróżnych interesuje w jakim kierunku jedzie a nie skąd i za ile bedzie na przystanku bo minutnik też nie działa. pozdrawiam

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...