błedne oznaczenie linii autobusowych na przystankach

Zniszczony lub brak rozkładu jazdy

Zgłoszono 13 sierpnia 2018, 14:0
Ukończone
witam proszę o interwencję w sprawie błędnych oznakowań linii autobusowych na nowych przystankach komunikacji miejskiej. przystanki przy poczcie są źle oznakowane zarówno po stronie parku jak i od strony poczty sytuacja powtarza się na ul. grochowskiej tam też numery linii naklejone są błędnie (odwrotnie). pozdrawiam

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...